To również świetny wybór, kochamy to więc możemy pojechać wszędzie.
Sami zadecydujecie czy plener zrobimy w dniu uroczystości Ślubnej czy jednak w tygodniu.
Sesja Plenerowa zwykle trwa ok 2h. i jest to wystarczający czas abyście mieli świetną pamiątkę w formie zdjęć z sesji plenerowej.
Podczas sesji plenerowej zachęcam Was do bycia sobą, najcenniejsze są naturalne spojrzenia i zachowania.
To klucz do udanej sesji ślubnej.
Jeżeli zastanawiacie się nad sesją ślubną za granicą ( Norwegia, Słowacja, Włochy itp. ) to wiedzcie że jestem już spakowany 🙂 Zaproponuję kilka miejsc za granicą.
Plener ślubny to wyjątkowa okazja, aby uwiecznić niezapomniane chwile. Zazwyczaj wykonywana jest w wybranym przez Was miejscu, w którym nie ma gości i innych osób, dzięki czemu możecie skupić się na sobie i swoich uczuciach.
To właśnie w plenerze najlepiej widać Waszą naturalność i autentyczność. Sesja plenerowa to doskonała okazja do uwiecznienia uczuć, które Was łączą i które będą Wam towarzyszyć przez całe życie. Czy to w parku, nad morzem czy w górach, plener ślubny pozwoli Wam na stworzenie niezapomnianych wspomnień i uchwycenie niepowtarzalnych chwil.
Niezależnie od tego, czy macie już swoje miejsce, czy też potrzebujecie pomocy w wyborze, fotograf ślubny z pewnością pomoże Wam stworzyć niezapomniane zdjęcia z pleneru ślubnego.
Sesja plenerowa w tygodniu to taki “oddech” po tym najważniejszym dniu – dniu Waszego ślubu.
Jestem otwarty na Wasze pomysły i propozycje, chętnie też podejmę się ciekawych wyzwań.
Podczas sesji plenerowej zachęcam Was do bycia sobą, najcenniejsze są naturalne spojrzenia i zachowania.
To klucz do udanej sesji ślubnej.
Gdzie wybrać się na sesję ślubną na śląsku?
Znam fajne miejsca, na pewno coś Wam zaproponuję
Sesja ślubna za granicą
Świetny pomysł, napisz do nas a dogadamy szczegóły co do miejsca pleneru.
Czy sesja plenerowa może się odbyć w kilku miejscach?
Oczywiście plener możemy zrobić w 1-2 miejscach.
Ile kosztuje plenerowa sesja ślubna?
Zapytaj nas – Kontakt do Fotografa Ślubnego
Sesja z Dronem ?
Jak najbardziej na sesje zabieram drona.
Napisz do nas - Czekamy
Napisz do nas - Porozmawiajmy o sesji ślubnej plenerowej lub zadzwoń -505-026-438
Realizowaliśmy zdjęcia i filmy ślubne – weselne w wyjątkowych miejscach tj.: Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Czeladź, Myszków, Kraków, Katowice, Tychy, Gliwice, Zabrze, Bytom, Rybnik, Jaworzno, Chorzów, Mysłowice, Częstochowa, Radomsko, Opole, Łódź, Szczyrk, Wisła, Ustroń, Chrzanów, Andrychów, Czechy – Praga, Słowacja, Niemcy. Pojedziemy za granicę tak aby pięknie uwiecznić Waszą uroczystość Ślubną / Weselną.