fbpx

Fotografia Ślubna Śląsk

Szukasz wyjątkowego Fotografa Ślubnego ze Śląska?

To dobrze trafiłeś, ponieważ mamy duże doświadczenie w reportażach Ślubnych.

Możliwość zobaczenia waszego szczęścia które zatrzymam w fotografii to coś pięknego. Zdjęcia ślubne First look, pierwsze spojrzenie w dniu ślubu to kadr priorytetowy, chwila wzruszająca i wyjątkowa. To dla mnie zaszczyt móc pokazać Wasze uczucia w reportażu, a także móc uwiecznić szczęście najbliższych Wam osób. Sesja plenerowa w tygodniu to taki “oddech” po tym najważniejszym dniu – dniu Waszego ślubu. Jestem otwarty na Wasze pomysły i propozycje, chętnie też podejmę się ciekawych wyzwań.

Fotografia Ślubna Śląsk - Reportaż ślubny

Fotografia Ślubna Śląsk – Reportaż ślubny

Podczas sesji plenerowej zachęcam Was do bycia sobą, najcenniejsze są naturalne spojrzenia i zachowania. To klucz do udanej sesji ślubnej. W trakcie całej uroczystości staram się być dyskretny, dlatego też nie używam lamp błyskowych. Towarzysząc Wam w zabawie weselnej jak i całym tym dniu, obserwuję Was by nie przegapić tych najważniejszych chwil.

Pracuję na systemach Canon to niezawodny sprzęt, przystosowany do pracy nawet w najciemniejszych kościołach.

Nigdy nie używam lamp w Kościołach.
Zawsze posiadam przy sobie zapasowy aparat
Do zdjęć plenerowych używam Drona by urozmaicić sesję plenerową
Na sali weselnej używam tzw. strobingu – oświetlenie sali wyzwolone zdalnymi lampami dające niesamowite efekty 🙂 Zazwyczaj używane w studiach Foto.

Posiadamy zaświadczenie Częstochowskiej Kurii Archidiecezjalnej o możliwości fotografowania i filmowania w miejscach sakralnych.

Jestem członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Fotografów Ślubnych „MyWed“ zrzeszającego najlepszych fotografów ślubnych z całego świataFotograf ślubny Marcin Skura (Sosnowiec, Polska) | MyWed

Najczęściej jednak pracuję w okolicach:  Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Czeladź, Tychy, Katowice, Ruda Śląska, Mysłowice, Łaziska Górne, Mikołów, Chorzów, Bielsko Biała, Pszczyna, Kobiór, Piasek, Bytom, Będzin, Bieruń, Szczyrk, Wisła, Ustroń, Czechowice-Dziedzice, Goczałkowice, Bielsko Biała, Żywiec, Zabrze, Gliwice, Częstochowa, Jastrzębie, Kielce, Zawiercie, Kraków, Śląsk, Małopolska i wiele innych….. wyjazd za graniczny nie jest problemem 🙂

Zapraszam do współpracy